Frajirek2000

první spuštění nového pc – monitor se nedetekuje

monitor se mi nedetekuje,prostě se mi na novém počítači neukáže obraz,jak se to nastavuje ? je pro to nějaká klávesová zkratka nebo něco ?děkuji
Doplňuji:
ano monitor je zaplý všechno by mělo klapat jak má ale neklape,je zaplý (mám monitor lg flatron w2241s)

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli nejde o nějakou triviální závadu, jako vypnutý monitor nebo špatně připojený kabel, je potřeba zjistit, jestli je chyba v PC nebo v monitoru. Doporučuju zjistit na jiném PC a jiném monitoru. Dál by to chtělo otázku upřesnit.
Zobrazí samotný monitor při zapnutí svou úvodní obrazovku?
Je připojený reproduktor PC k motherboardu aby byly slyšet beep kódy? Jsou v pořádku?
Zobrazí se při zapnutí PC aspoň úvodní obazovka a dá se přepnout do BIOSu nebo vůbec nic?

Další odpovědi
Děda Louda

Máš monitor zapnutý?

blesk26

Jednou jsem šel „spravit“ stejný problém. Měli zapojený kabel do integrované grafické karty místo do dedikované.

Takže sice hloupá, ale stejně otázka. Píchnuls to do správného konektoru?

DDarent

podle mě je špatně zapojený nebo nemá správě dosazené šroubky v připojení s počítačem…