Pokročilý

První sex - kdy?

V jakým věku by podle Vás měl chlap mít první sex?
V jakým věku by podle Vás měla žena mít první sex?

Odpovědi:

věk obou je stanoven zákonem, ale abych ti odpověděla še nad zákon je povoleno a je to věkově neomezeno, zvědavost a láska k tomu patří a nevylučuje se to- znám i paní co měla první sex až v padesáti a velmi si to užila :-), jde o to aby člověk miloval a ne jen, já teď musím všichni už to mají za sebou-to si pak nic neužije, není kam spěchat a hlavně záleží na partnerovi, pokud je ohleduplný/á a zkušený/á není co řešit

Bronzový

To je uplne individualni...nekdo v 15ti, a jiny ve 30ti. U prevazne vetsiny muzu doporucuji-nad 18, a dele, nebot pro to jeste nejsou zrali. U zen-pokud ma starsiho, zkusenejsiho partnera-od 15ti, ale to zase neplati pro vsechny...
Doplňuji:
Bratrovi me kamosky(ji je 16) je 23, a jeste nema zadne zkusenosti s zenami, vubec nic.....
a nechava si od ni vypravet vsechny jeji eroticke zazitky, to se mu moc libi, ale stale nic...., takze u neho tak ve 30ti...a je pritom super chlap....

Myslím, že u obou pohlaví od 15 - ti.

Pokročilý

V takovým až budeš dostatečně připravený na následky které z toho mohou vzniknout!

Bronzový

Já jsem měla první sex v 16 ti letech, ale opravdu užívat jsem si sex začala až po třicítce. Muže mám ale raději mladší, jsou učenlivější a ta výdrž je úplně jiná než u mužů nad 30 let. Podle mého názoru by měl být sex alespoň od dvaceti let kdy jsou lidi rozumnější a více si ho užijí.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

nie kedy, by mala stáť otázka, ale ako a s kým.

s mojou manželkou sme chodili do svadby 4 roky.
sex sme mali po dvoch rokoch (dva roky, 3 mesiace a 4 dni).
obaja sme mali menej ako 20, pre oboch to bola prvá (úžasná) skúsenosť.

takže sex áno - ale mal by to byť zážitok (ako každý akt, sex, milovanie sa).
nie sex pre sex.

i keď ...

Bronzový

petra15

:)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.