lala22

první sex , jakou polohu ? a nebolí to ?

Odpovědi
arygnoc

nerozmýšľajte nad tým (nad polohou), keď to príde, tak sa to „udeje“ samo.

a bolesť? – i tá patrí k životu.
prvý sex (neznie lepšie milovanie?) niekedy bolí, niekedy nie, je to individuálne, nemožno nič predpovedať.

;-Q

zjentek

neboj ..to jenom trochu štípne

Mc Merkurion

hlavně si to pořádně promysli a až k tomu přinde,budeš mít stejně vokno jak výkladní skříň a nebudeš vědět kam s rukama a kam s nohama >>> ale to k tomu patří…

gagaga

kdyby jste se ptala na posledni, tak ten si jeste namatkou pamatuji..

ale na prvni uz ne :(

  • iv-

zjentek

tak to máš ovšem výtečnou paměť..

gagaga

a zjenteka nectete..ten jede v sado-maso .. :p

zjentek

to ještě není důvod mě nectít, že jo

gagaga

:o