Avatar uživatele
Topovka333

Které místo zvolit pro první setkání?

Ahoj,potřebovala bych poradit…za několik dnů bych se měla setkat s klukem,kterého znám zatím pouze ze Skype,FB atd..(nepište mi sem prosím,že si nemůžu být jistá kdo to je a že ho vůbec neznám…určitě je to nějaký úchyl apod.) Měla bych se s ním poprvé setkat někde venku nebo spíše aby přišel k nám?? Mi se zdá,že by asi nebylo úplně fájn přijít k nám domů a představit našim někoho, koho ani moc neznám..jaký na to máte názor vy?? Poprvé se setkat:
Doplňuji:
Oboum nám je náct let :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Doplňuji:
Dej na to pozor,nikdy nevíš jakej může být,může to být hodnej kluk,ale taky
úchylák.Raději se setkej kde je okolo dost lidí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Nesetkávat se vůbec

Doplňuji:
Nebo si zajistit doprovod z povzdálí.
Nedoporučuji setkání o samotě
a rozhodně nezvat domů.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Tak určitě není dobrý řešení, ho zvát hned domů, když ho v podstatě neznáš. Já to teda takhle někdy praktikoval na schůzkách, ale nedoporučuji. Obzvlášť, když jseš holka. Samozřejmě s ním plánuješ něco víc, než se s ním jen sejít. Scházejte se, poznávejte se a pak třeba;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Někde kde je hodně lidí např: Park

Už se nějak znáte, tak se dohodněte přes Skype. Myslím, že nejjednodušší by bylo sejít se někde ve městě, projít se, popovídat si a pak, podle situace, zajít se ohřát třeba do kavárny, když budete chtít. Určitě ne do bytu. Před rodiči byste se oba cítili trapně. Nech tomu volný průběh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nesetkávat se vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quizzi

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terka99

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Doplňuji:
Nemůžeš si být jistá, kdo to je, vůbec jej neznáš. Určitě to je nějaký úchyl, apod.
No, párkrát jsem se takto také sešel, chichichi 🙂 Je vcelku dobrý mít nějaký plán a jít na nějakou akci, třeba výstava, kino, apod., přecejen, nemusíte si v normálním světě sednout a tak alespoň bude něco. Je hloupost scházet se někde v lese či tak, ovšem to napadne každého, ne? 🙂

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Jsi jistá, že ze nevydává za někoho jiného, věkem atd. Raději schůzku , kde někdo bude, tedy spíše v kavárně a mít nějakou ochranu, pomoc. Například kamarádku, nebo přítele a domluvit se na určitém způsobu domluvy. Záleží zda budete sedět, zda ti náhodou něco nedá do nápoje, zda ti nenavrhne, abyste někam šli. Takové signály mohou být s kamarádkou předem domluveny. bez očního kontaktu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek