Topovka333

Které místo zvolit pro první setkání?

Ahoj,potřebovala bych poradit…za několik dnů bych se měla setkat s klukem,kterého znám zatím pouze ze Skype,FB atd..(nepište mi sem prosím,že si nemůžu být jistá kdo to je a že ho vůbec neznám…určitě je to nějaký úchyl apod.) Měla bych se s ním poprvé setkat někde venku nebo spíše aby přišel k nám?? Mi se zdá,že by asi nebylo úplně fájn přijít k nám domů a představit našim někoho, koho ani moc neznám..jaký na to máte názor vy?? Poprvé se setkat:
Doplňuji:
Oboum nám je náct let :))

Nejlepší odpověď
anonym

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Doplňuji:
Dej na to pozor,nikdy nevíš jakej může být,může to být hodnej kluk,ale taky
úchylák.Raději se setkej kde je okolo dost lidí.

Další odpovědi
ivzez

Nesetkávat se vůbec

Doplňuji:
Nebo si zajistit doprovod z povzdálí.
Nedoporučuji setkání o samotě
a rozhodně nezvat domů.

anonym

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Tak určitě není dobrý řešení, ho zvát hned domů, když ho v podstatě neznáš. Já to teda takhle někdy praktikoval na schůzkách, ale nedoporučuji. Obzvlášť, když jseš holka. Samozřejmě s ním plánuješ něco víc, než se s ním jen sejít. Scházejte se, poznávejte se a pak třeba;-)

luky.1986

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Hlada

Někde kde je hodně lidí např: Park

Už se nějak znáte, tak se dohodněte přes Skype. Myslím, že nejjednodušší by bylo sejít se někde ve městě, projít se, popovídat si a pak, podle situace, zajít se ohřát třeba do kavárny, když budete chtít. Určitě ne do bytu. Před rodiči byste se oba cítili trapně. Nech tomu volný průběh.

Emefej

Nesetkávat se vůbec

quizzi

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

terka99

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

huxa

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Doplňuji:
Nemůžeš si být jistá, kdo to je, vůbec jej neznáš. Určitě to je nějaký úchyl, apod.
No, párkrát jsem se takto také sešel, chichichi 🙂 Je vcelku dobrý mít nějaký plán a jít na nějakou akci, třeba výstava, kino, apod., přecejen, nemusíte si v normálním světě sednout a tak alespoň bude něco. Je hloupost scházet se někde v lese či tak, ovšem to napadne každého, ne? 🙂

Kelt

Někde v klidu např: Kavárna,Pizzerie

Jsi jistá, že ze nevydává za někoho jiného, věkem atd. Raději schůzku , kde někdo bude, tedy spíše v kavárně a mít nějakou ochranu, pomoc. Například kamarádku, nebo přítele a domluvit se na určitém způsobu domluvy. Záleží zda budete sedět, zda ti náhodou něco nedá do nápoje, zda ti nenavrhne, abyste někam šli. Takové signály mohou být s kamarádkou předem domluveny. bez očního kontaktu.