Avatar uživatele
redhead

První samostatná cesta letadlem

Tohle asi není tak dočista otázka, takže se omlouvám, pokud by to někomu vadilo ;) Každopádně mám v plánu se ptát. Za měsíc a pár dní by mě měl čekat první samostatný let. K mé smůle i s přestupem. Odlet z Prahy, přestup ve Vídni, Frankfurtu (který mě fakt děsí, když pomyslím na velikost toho letiště)a pak rovnou na Maltu, můj cíl :) Už jsem párkrát letadlem letěla, ale jelikož je letiště moje nejoblíbenější místo, tak jsem spíš okouněla kolem a nepřiučovala jsem se. Věděla bych asi jen velmi zhruba, co mám v Praze dělat. Hlavně jsem ale ještě nikdy nepřestupovala, takže mohl by mi, prosím, někdo pomoct? :) Děkuji předem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4017 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

dělej to co ostatní z toho samého letu, sleduj je a kopíruj je. Já bych ti velice rád pomohl, jak se chovat, ale ta pomoc by tady byla fakt obšírná, protože vůbec nepíšeš, co chceš konkrétně vědět ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
790511

Na Maltu s tolika přestupy? :) Tam snad jsou i přímé spoje z Prahy. V případě, že máte koupenou celou cestu najednou (jako odlet Praha/cíl Malta), při přestupu nemusíte vycházet zase ven k odbavovacím přepážkám. Sledujte šipky s označením „Transfer“, nebo „Connecting flights“, podle kterých najdete infotabuli s odlety, kde zjistíte terminál a bránu a pak se dostanete na potřebnou část letiště, aniž byste musela znovu přes check-in. Zavazadla Vám přeloží. Pokud máte letenky každou zvlášť, vždycky z jednoho letiště na druhé, zabere to víc času. Musíte si vždycky vyzvednout zavazadlo, dojít do odbavovací haly, odbavit se a pak zase zpět k patřičné odletové bráně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek