Erlinka111

Poradíte, jak se chovat na prvním rande?

Ahoj je mi 13 a zítra jdu se svým kamarádem do parku ale je to spis rande protože sem si o tom tak psali …a já sem hrozné nervózní bude to moje první rande a nevím o čem se sním mám bavit když skoro všechno už o sobě víme a nebo jak se chovat aby se nenudil prosím o radu dekuju

Nejlepší odpověď
Kepler

Každý rád ocení zájem o svou osobu. Tak se ho ptej co čte, jestli má nějaké koníčky, jakou muziku poslouchá a tak. Konverzace se pak už sama rozběhne. Jenom žádnou křeč, do ničeho se nenuť.

Další odpovědi
Drap

Nepřemýšlej o tom a nic nepřipravuj. Vše přijde samo

pucipuci

Tak jak to dopadlo?