P3p!no

První otázka

Víte někdo kdo a jakou položil první otázku zde na odpovědích?

Nejlepší odpověď
kropitko

nebyl to shikanzen…uplne nejzasadnejsi otazka ohledne zivota, vesmiru a tak vubec?
v sem tkvi smysl zivota, byti a nebyti a tak vubec?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uplne-nejzasadnejsi-otazka-ohledne-zivota-vesmiru-a-tak-vubec
Doplňuji:
no já si to myslím proto,že když kliknu na nenovější otázky a dám je až na konec,tak jako první-poslední je tam právě tahle

Další odpovědi
rynek878

když jsem ještě nebyl registrovaný a občas jsem sem nakouknul,tak si pamatuji,že už tenkrát měla přes 800 bodů „Lencis“,ta by mohla vědět více,ale podle počtu jejich bodů sem už skoro vůbec nedochází,snad jenom nakoukne a zmizí,více vám nepomohu.

panenka

Řekla bych že to byl anonym s otázkou "má smysl platit životní pojistku s kapitálovou složkou?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-smysl-platit-zivotni-pojistku-s-kapitalovou-slozkou

BENYTA

Tohle vám přece s přehledem zodpoví administrátor!