ShadyPony

První návštěva gynekologa. Poradíte?

Chtěla bych se zeptat co předchází první návštěvě gynekologa. Je nutné tak nejprve zavolat a objednat se ikdyž u něj nejsem ani zapsaná nebo „registrovaná“ nebo tam můžu normálně přijít? A jak probíhá ta „registrace“? Musím s sebou někoho brát? Třeba mamku když i ještě nebylo 18? Co když si nevedu menstruační kalendář a gynekolog by ho chtěl vidět.
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
lexx

zavolej předem a domluv si schůzku, všechno vysvětli

anonym

Já tam ještě nebyl, ale z doslechu : www.google.cz/se­arch?q=Prvn%C3­%AD+n%C3%A1v%C5%A1t%C4%9­Bva+gynekologa&oq=Prvn%C­3%AD+n%C3%A1v%C5%A1t%C4%­9Bva+gynekolo­ga&aqs=chrome­..69i57j69i60­&sourceid=chro­me&es_sm=122&i­e=UTF-8

arygnoc

gynekológ je ako každý iný špecialista – treba tam zatelefonovať (i pred prvou návštevou) a dohodnúť si termín.
prípadné dotazy vám sestra či pracovníčka recepcie, s ktorou budete telefonicky hovoriť, rada zodpovie.

základom je potom mať u seba aspoň osobné doklady (kartu poistenca?) a byť čistá (umytá) – ako keď ideme k akémukoľvek inému lekárovi, resp. kamkoľek.

😉

zaujímavé, kto by mal poradiť (tj skúsené návštevníčky gynekológie), mlčí.