DIH

První dojem

jak zapůsobit, jak udělat nejlepší první dojem.?

Nejlepší odpověď
zjentek

být sám (a) sebou

Další odpovědi
hanny 2

Hlavně ze sebe nedělej někoho kdo nejsi a chovej se slušně a přirozeně.A v ne­poslední řadě být čistý a „slušně“ oblečený.

bolak

Chovej se tak jak se chováš normálně, aby z tebe pak nebyli překvapený, až se začne projevovat tvé skutečné já.

Ono člověk se často přetvařuje aby vypadal líp když je to první setkání a chová se úplně jinak než je jeho přirozeností. Pak na to samozřejmě doplatí, protože přetvařovat se nemůžeš donekonečna a je potřeba si uvědomit, že to co jsi ze sebe udělal při prvním setkání jsi vlastně nebyl ty, a že tomu člověku jsi padnul do oka právě jen proto, že si myslel že jsi někdo jinej, a myslel že jsi někdo jinej jen proto, že jsi ho obelhal, a proto se potom nemůžeš divit, když pravda vyjde najevo, že si vzájemně nesednete.

marci1

Samozřejmě byl vhodně oblečený a upravený. Dále být vstřícný, komunikativní, druhé poslouchat se zájmem a hlavně vždy s úsměvem ( ten dokáže ty pravé divy )! 🙂