Deawon88

Poradíte s nákupem prutů na plavanou a s navijáky na položenou?

Jsem začátečník a mám dotaz na vybavení na plavanou. Mám teleskopické pruty DAM Hypron Tele 3,5m 50–100g + DAM volnoběžku Quick Imressa 140 FS. Chtěl bych si pořídit dva pruty na plavanou. Zaujala mě dělička DAM Hypron Match 3,6m(buď 1–15g nebo 5–25g) a k nim bych použil stávající navijáky a na položenou bych si koupil nějaké nové (náhradní cívka a trošku lepší). Jak by jste hodnotily ty děličky? Jaké navijáky na položenou do cca 1300Kč/kus? Děkuji

Původní neotázka
Pruty na plavanou a navijáky na položenou. Nákup

Nejlepší odpověď
Klaproth

Zeptej se raději odborníků. Rybářských diskuzí je na netu několik, třeba chytej.cz nebo mrk.cz.

Jakub Tlapal

Já jsem začal rybařit už jako malý kluk a začínal jsem na levných prutech, protože mi rodiče nechtěli koupit nic drahého, když nevěděli, jak dlouho mě to bude bavit. Mě to ale bavilo, tak mi časem koupili lepší a lepší prut a teď už si kupuju rybářské pruty sám z https://www.pa­rys.cz/rybarske-pruty/ , protože vím, jaké potřebuju. Mám feederové, na přívlač, na kapry a ještě bych chtěl prut na mořský rybolov a jet do Norska.