Avatar uživatele
Niikii

Průšvihy nebo trapasy ve škole

Dobrý den,dnes jsem zažila asi nejhorší den (zatím) ve škole v mém doposavadním životě.Myslím,že se nemusím zminovat o tom,ze mi nevysly tri pisemky a dostala jsem petku z diktátu,z kterého mám obvykle poměrně dobré známky.nejhorší na dnešním dni bylo,že při včerejší čtvrletní práci z matematiky,mi napsala výsledky 3 cvičení,protože jsem nebyla schopna je vypočítat.naše matematikářka to neviděla(alespon jsem si to mysella)ale dnes po hodině si mě zavolala k sobe a rekla mi,ze to tuší,že jsme podváděly a že je jasné,že jsem tam měla škrtance atd,že to prostě ví,tak jsem jí to přiznala a ona samozřejmě řekla,že jsem ji zkalamla atd :( je mi to hrozně líto,ale nedá se nic delat…Měli jste taky takové ,,příhody´´ ve škole?ptám se,aby mě to dyžtak trochu uklidnilo,protože se cítím opravdu dost mizerně..a jak byste se zachovali v mé situaci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Mívala jsem celkem dobré známky až na matiku,ta mi nikdy nešla.Takže průšvihy ohledně napovídání jsem neměla,sama jsem hojně napovídala spolužačce vedle mě v lavici,když jsme psali diktát.
Na učňáku jsem zase spolužačce posílala taháky,a i když to učitelka neviděla,tak ta spolužačka vždycky hned strašně zčervenala,takže vyučující poznala,že podvádí.Ale tragédii z toho nedělala,akorát spolužace doporučila odnaučit se červenat.
Mým největším průšvihem bylo,když jsem na cestě do školní jídelny spěchala,jelikož jsme měli ještě odpolední vyučování a já jsem ještě v té volné hodině byla na zkoušce z nějakého představení u výročí založení školy,tak jsem cestou jak jsem utíkala na oběd srazila učitelku z vedlejší školy.Tehdy jsem myslela,že to byla nějaká holka ze školy,tak jsem ani neohlížela a běžela dál.Ovšem na odpoledním vyučování si mě rozhlasem vyvolal ředitel,dostala jsem kázání a šla jsem se do té školy omluvit.Když si na celou tu situaci vzpomenu,je mi stydno ještě dnes.
Shodou okolností mě tatáž učitelka učila v pozdějších letech na učilišti,ale už si na mě nepamatovala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ahoja, blbost někdy udělá každej – netrap se tím. Ber to jako poučení pro příště a už to hlavně nedělej. Mám zkušenost, že většina učitelů promine jedno uklouznutí /opisování, přidrzlé chování atd/, ale pokud to opakuješ, už si Tě pamatujou jako problémovou a můžeš to pocítit. A mimochodem, kolik je té učitelce let? Většinou bývají chápavější a snáz odpouští učitelky starší, zkušené, kterí ví, jací prostě studenti jsou… kdežto mladé holky bývají akční a mají iluze, že zachrání celý školství a vychovají ze všech studentů poctivý lidi…
Mě v prváku na gymplu nachytala dějepisářka – mladá aktivní holka těsně po vysoké, chtěla na nás být přísná, aby nás udržela na uzdě. Neznala nás a načapala mě asi na čtvrté hodině. Blbě jsem se koukla do sešitu vlastně kvůli zbytečnosti, viděla mě, pětka. Pak jsem hodně cítila, že mě nemá ráda, i když jsem se jí omluvila a řekla něco v tom smyslu, že to holt byla blbost, že to příště neudělám a že hloupost může udělat každý. Při rodičáku s ní promluvili naši a jakštakš jí vysvětlili, že pětku si zasloužím, ale že by kvůli pokusu o jedno opsání nemusela žáka úplně zavrhnout. Pak se to zlepšilo, dala mi druhou šanci, já si dávala bacha a byl klid. Na konci roku ale stejně odešla.
A z pětky z diktátu si nic nedělej – každýmu se nějakej nevyvede. A pokud máš jinak v češtině dobré známky, tak Ti snad učitelka kvůli jedné pětce známku nesníží.

IceT: :o}}} Já na základce „sejmula“ dokonce učitelky dvě. Těžko říct, kdo byl víc v šoku, jestli já nebo ony… každopádně ani jedna mi problémy nedělala, asi to bylo tím, že mě znaly už dlouho a věděly, že to rozhodně nebylo schválně. Ale ten šokovanej pohled a „no Terezo!“ si pamatuju dodneš…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek