justjoke

Průměrný plat kuchaře?

Nevíte kolik průměrně dostávají kuchaři ve Středočeském kraji?

Nejlepší odpověď
Drap

Průměrný plat toho moc neřekne. Někteří dělají za základní mzdu a ti dobří třeba za 50.000,–

Další odpovědi
Michal Kole

Záleží na velikosti hospody. Jiné to je v pivnici, kde kuchař vytáhne utopence z ledničky a uvaří česnečku a kafe, aby se host vzkřísil a byl schopen odejít a jiné to bude v restauraci v hotelu, kam se ubytovávají cizinci, co jedou se podívat po krásách středočeského kra­je.

http://www.bles­k.cz/clanek/rad­ce-prace/138968/250-profesi-250-skutecnych-platu-kdo-kolik-bere.html

Je to 2 roky staré

Hlada

Průměrný plat kuchaře je velice obtížně zjistitelný. V pohostinstí se většinou pracuje za minimální plat a další peníze se rozdělují bokem.

mojitek

Jestliže se nejedná o šéfkuchaře v nějakém interhotelu,tak průměrný plat je 18–23 tis čistého.Na pásku Vám dají ale většinou tu minimální mzdu-ostatně jako všem v gastronomii..