Pokročilý

Průmer na střední školu

Chci se zeptat , do jakého průměru se musím vlézt abych mohl jít na Informační technologie? Můj průměr všech známek je 2,5.Co vy na to? Škola: http://www.vsps-su.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Napiste primo svuj dotaz na skolu. Mozna jsem se jen spatne dival, ale nejake specifikace k tomu jsem nenasel. Je mozne, ze dana skola se na to nediva a nabira jen a pouze na zaklade prijmacich zkousek - a na prumer se diva az podle toho, kolik lidi o to ma zajem (tak bere jen ty nejlepsi).

Doplnena: hledal jsem spatne.
"Chtěl bych se zeptat, jaký by měl být průměr, abych měl nějakou větší šanci dostat se na obor IT?" ( http://www.vsps-su.cz/… )

Dle kritérií vyhlášených ředitelem školy mohou být na obor Informační technologie přijati žáci s průměrem známek do 2,3. Jestli budou na tento obor přijati i žáci s tímto průměrem doopravdy nejsem schopna říct ani odhadnout, protože všechno záleží jednak na počtu přihlášek, jednak na tom, kolik žáků k nám chce doopravdy nastoupit a dá zápisový lístek. V každém případě, pokud splňuješ podmínku průměru, si přihlášku podej.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jak psal chudst, je to individuální.

U nás v Kocourkově na průmyslové škole berou mám dojem do průměru 1,5. IT pak máme ještě na Obchodní akademii a tam průměr není udán - naberou tolik, kolik zvládnou, obvykle ani ne plnou třídu.

K tomu, od letoška se dělají přijímací zkoušky, tudíž bych řekla, že ani tak nebude záležet na průměru, jako spíš na vašem umístění v testech. Každopádně, hodně štěstí! :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.