paprika

průjem narodil se 27 tydnu a za dři dny mu bude 1 rok

myslela jsem že to ma od zoubku a davam mu ještě ktomu železo tak jsem si myslela že je to od toho taková zelena prujmovita hlenovita barva ale dnesma modrotakovou boruvkovou barvu te stolici jak plastelina vypada střidá se to jednou to je zelene a pak tak namodrale a ja nevim jestli mam hned jit kdoktorovi abych zas nezmatkovala jestli je to normalni už je to trva tyden

Odpovědi
Lencis

Moc dobře nechápu proč takovému malému dáváte železo, zdroj železa je dostatečný z mléka… případně příkrmů, já osobně bych se umělému přidávámí vitamínů vyhla.
Každopádně železo barví stolici až do černa. Barva i konzistence stolice se denně odvíjí od toho co dítě jí. Což brzy poznáte protože předpokládám že jste v období prvních příkrmů. Taková stolička po špenátu, řepě či borůvkách… to jsou barvičky 😁

Každopádně pokud má dítě průjem už týden a stolice se vám nelíbí raději běžte k lékaři a nechtě díte prohlédnout. Raděj třikrát zmatkovat a „otravovat“ doktory než něco podcenit 😉