CobblíkCZ

Neví někdo, jak se zbavit průjmu – hnědá voda?

Zdravím. V noci začal průjem, 2×krát za hodinu, zkoušel jsem teplou odbublinkovanou colu, dvě tobolky Imodia a je to furt stejný. Neví někdo, co s tím, černý čaj nemám, mám pouze mátový, zelený a směsku bylinek. Jíst nejím. Dál jsem si suchej rohlík a v půlce rohlíku jsem málem zvracel. Máti říkala, že jednou chytla virózu, která trvala den a chytla ji celá rodina. Pomoc! Muškát nemám, uhlí taky ne. Musím to holt zapíjet :(

Nejlepší odpověď
gecco

→ LÉKAŘ
😉
Je možné, že jde o virozu, je možné, že jde o otravu (co jsi jedl a pil v řádu hodin předtím, než ses začal projímat?), je taky možné, že jde o úpal…
Prozatím se jen zavodňuj (slabý čaj, čistá voda) a pokud to do zítřka nepřejde, běž k doktorovi.

Další odpovědi
briketka10

Imodium je v pořádku.
Nikdy by mě nenapadlo na průjem napít se
Coly ta je ještě víc projímavá nemám pravdu :)

Používám také Černé uhlí – Živočišné uhlí
je ze všech nejlepší než Imodium, Tammex,
Endiaron, atd.

Drap

Živočišné uhlí a navštívit lékaře. Jiné řešení neni

jáára

Jó tohle znám. To mívám, když tři dny kalím.

Karelcz

Ještě, že jste napsal „hnědá voda“. Jinak by nikdo netušil o co se jedná :D

Minas

Vždy mi to zabralo i když to bylo fakt nejhorší.. dej si na malou lžičku nastrouhanej muškátovej oříšek a připrav si něco sladkýho čím to zapiješ, zastaví průjem hned ! ;) Tak vytáhni svoje pozadí a bež to koupit..

lexx

endiaron ano, víš na vojně (ZVS) se to léčilo pořádným lokem alpy-francovky co byla po ruce, no chutná příšerně ale účinkuje stopro