Průhledné kukly něčeho v bazénu, co s tím?

Dobry den,

pred asi mesicem jsem zakoupil na zahradu nadzemni bazen. Bazen stoji asi 3 tydny a stejsnou dobu je v nem i voda, ketra se denne filtruje 14 hodin denne. Na zacatku byla voda osetrena pripravkem Shock Chlor, ketry podle navodu davkuji kazdych zhruba 8 dni. V bazenu mam tez v hribu chlorove tablety. Asi pred tydnem kdyz jsem se koupal, jsem na stene bazenu narazil na "kukly" nejakeho hmizu. Tyto kukly jsou slizke, pruhledne s cernymi fleky delka okolo 1 cm. Nasel jsem jich v bazenu vice, vzdy u steny prichycene jako na vlasku, nevite nekdo co to muze byt? Popripade jak se toho zbavit? Budu vdecny za kazdou radu.
Doplňuji:
Fotka jak to vypada:
http://2i.cz/… f1cf44f06f4ab9111927091b9d2fe/ 67671c36e5.f.jpg

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jsou to pozůstatky komárů.Jsou k vidění hlavně v sudech s dešťovou vodou.Nejdřív na hladině plavou vajíčka,ty jsou slepená k sobě.Je jich cca 200 ks,potom se z nich vylíhnou pulci,a nakonec se zakuklí.I ty kukly plavou a nadechují se na hladině,až se vylíhnou,a odletí.Zbytek kukly zůstane takto přilepený u hladiny na stěně bazénu.Podle mě to stačí očistit,a použít nějaký přípravek proti komárům..

Další odpovědi:

Pokročilý

fotka nejde otevřít, ale my v bazenu máme taky kukly. máme tam tabletu a stejně. jsou průsvitné a je jich více pohromadě. vezmu sítko a vyhodím to ven, tolik jich tam zase neni :-)

Diskuze k otázce

b3hcz

Nevim, ale nerekl bych ze se jedna po prazdne kukly komara:
http://2i.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.