Dudlikator

Je podvod prsten v jednom obchode za 200kč a v druhým za 800kč?

Myslíte, že je to taková sleva nebo podvod
konkrétně za 873,– http://www.sperky-kali.cz/sperky-kali-cz/eshop/1-1-prstynky/0/5/1213-Stribrny-prsten-se-zirkony-srdce-09

a za 200,– http://www.klenoty-velkoobchod.cz/stri­brny-prsten-chiara-symbols-safy0-r7.html

Nechci dělat reklamu, ale vážně si nevím rady.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
MK44

Nevím..

Podvod to bude v případě, že výrobek nebude odpovídat uváděné specifikaci (rozměry, váha, obsah chem. prvků, padělek od jiné firmy apod.).

Seznam.cz

Mega sleva!

Pan vedoucí prodavačkám řekl ať předělají ceny. Musí získat zákazníky. I se ztrátou. Tak mě to bylo řečeno. Také jsem kupoval se slevou.

da ny

Nevím..

Podvod to není.
Určitou roli zde v rozdílu cen může hrát i sleva (akce), ale hlavně
je to VOLNÝ TRH 🙂, který vládne všude kolem nás!
Cenu tvoří pouze prodejce (rozhoduje nákupní cena, náklady na provoz prodejny, mzdy,,,, a touha po zisku prodejce, často přemrštěná), kupující pak má na výběr zda koupí či ne a kde :)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vol­n%C3%BD_trh

mosoj

To jsi ještě nepřišla na to že máme tržní hospodářství , tedy i tržní ceny.
Každý prodává za tolik, za kolik prodá.

cochee

A zase anketa, kde nepřipouštíš jinou možnost. Proč pokládáš takovou otázku s anketou? Možnost „Podvod!“ je úplná blbost, jaký podvod? Ber za tu cenu (když si neumíš najít totéž za levněji) nebo nech být (když umíš). Podvod by byl, kdyby to nebyl zirkon ale sklo a nikl místo rhodidovaného stříbra. Je to evidentně v obou eshopech tentýž výrobek, tak proč byť jen vteřinu uvažuješ nad tou vyšší cenou? Rozdíl je jen v tom, že v „klenotech“ je to velkoobchod (i když se zobrazuje maloobchodní cena) a zboží je v akci.