eva

Prší všude?

Najde se tu někdo,kdo bydlí na tak šťastném místě,kde zrovna neprší nebo dokonce svítí aspoň kousek sluníčka?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jestli je to šťastné místo,ale neprší a ani od rána nepršelo. Sluníčko se neklube a je tam zima jako blázen. Cca 20km jižně od Prahy
Doplňuji:
Nóó,tak tady už leje…:-(

Další odpovědi
panenka

U nás na Moravě lije jako z konve

ten který je

Praha – zataženo a zatím neprší.

rynek878

Liberec-leje jako z konve.

annas

Jsem dnes v Jeseníku, lije jako z konve. Na loukách kolem stojí voda. Potoky se zatím ještě nenaplnily.
Doplňuji:
Vrátila jsem se domů. U nás je vyhlášený 2. povodňový stupeň. Hladinu řeky Moravy zvyšují řeky Moravská Sázava a Třebůvka. Když jsem se vracela domů, Moravské Sázavě na několika místech hrozí vylití. U nás už přestalo pršet, takže snad část vody odteče a nebude vyhlášený 3. stupeň.

mosoj

Okolí Plzně. Zataženo, pošmourno, občas prší
zima. Nálada pod bodem mrazu.
Bohužel zase to nejvíce schytají na Moravě.
Vydržte!
Docela by se nyní hodilo utopické " poručíme větru dešti".

anonym

Ve filmu „Na samotě u lesa“ p. Kemr konstatoval..­.......Tak v Praze také, do toho vítr, je to bitva jít s deštníkem.
I ta zvěř je zpitomělá,vidět tady v parku zajíce,jak si klidně hopká…neobvyklé.

BENYTA

Chtěla jsem napsat,že tady,pod Příbramí,pejsci se v klidu proběhli před chvílí po zahradě.A ted něco prolétlo oknem a přistál na mě úplně mokrý kocour…to už nebylo z brouzdání trávou…sice už prší,ale drobně.
Doplňuji:
Vám z Moravy nezbývá,než držet pěsti…

Jahoda

Na Jesenicku prší a prší. Někdy drobně a s malými přestávkami, ale třeba za hodinu tady leje jako z konve. A třeba i týden vkuse!! Strašný… ☹

Miroslavst

Na ústeckoorlicku prší, prší jen se leje
div se z toho člověk nepobleje.
O víkendu má být hezky, ale běda,
dnes je teprve středa.
Po víkendu bouřky, větry nanovo,
tento červen je pěkně na h…

Lucisek93

mám asi špatnou zprávu prší snad všude, holt přiroda se rozhodla nas vytopit a ptšet má prý podle počasí celý červen…:-( BRNO -prší od včera

RAB

jo, třeba u nás (Praha 6)

anonym

v Olomouci bohužel prší už několik dní. Dnes zrovna ne moc, ale stále vytrvale

annas

Ve 20.00 h byl vyhlášen 3. povodňový stupeň. Ve čtvrtek Moravu stále stoupá. Ve 4.00 v noci začala prosakovat voda ve sklepě. Pomalu, ale jístě stoupá.

panenka

My tu máme Evy taky 3 stupen povodnové aktivity

ten který je

Ted už leje jak z konve i v Praze.

eva

„Panenko“ u nás na Moravě taky ☹ – kousek od Přerova – už tu máme vyhlášený 3.stupeň 🙂

kropitko

já jsem koukala na net,je to hrůza,co se to pořád děje. To už je fakt na hranici normálnosti.