Spiritus

Prroč se někteří …

lidi chovají jako úplný dementi?

Nejlepší odpověď
BEAES

Protože se jim nedaří a vybíjí si zlost na jiných. Někomu činí ubližovat jiným radost.
S takovými je nejlepší přestat komunikovat.

Další odpovědi
afro.minerva

Podle toho, co chápeš pod výrazem „dementi“.

Já za lidi, co se chovají jako „dementi“, považuji ty, co neustále někomu lezou do zadku. Většinou takové ty pipiny alias: jeeeeee my jsme byli nakupovat vysavač a taaaaaaak se mi to líííííbilo. A nebo: Jeeee, ahojík zlatííííí… Ten můj ňuchýnek tuňínek… šušušu… jeeeeeeeee. Tak takovýhle lidi nechápu.

Jinak si myslím, že se tak chovají spíš proto, že takoví chtějí být. Hlavně některý holky. Asi si pak připadají víc jako přidebilněný princezničky. Nejhorší je, že jim to kdekdo že.e.

grifin

Pokud je to možné,obcházet je.Největší pohromou
je potkat „BLBCE“,nezáleží na množství
vysvědčení.Jsou v každé sociální skupině!

panenka

Naprosto souhlasím zde s kolegyní že se chovají proto protože se jim nedaří,něco jich trápí nejsou s něčím spokojeni a tak si to vybijejí na jinych převážně na lidech kteří za nic nemohou.

anonym

Spis to pokladaji za svou vlastnost na pusobeni druhych lidi,ale opak je pravdou.Jsou to samolibove.