bajasvoza

Přpadám si sama a nic se mi nedaří… udelam krok doprava a hned je to chyba ,at se snazim sebevíc je tech chyb cim dal

Přpadám si sama a nic se mi nedaří… udelam krok doprava a hned je to chyba ,at se snazim sebevíc je tech chyb cim dal vic. o mam delat?

Odpovědi
Lachessiss

Zrovna si připadám podobně. A jenom doufám, že to bude lepší. Snad. A jen si říkám, že to musí mít nějaký smysl, protože jinak nechápu, proč se mi to všechno děje?!