Miroslavst

Prozradíte na sebe jméno?

Zajímalo by mě, jestli na sebe prozradíte své jméno? U mě je to jednoduché, jmenuji se Miroslav a protože syn je také, jsem st-starší.

Nejlepší odpověď
Retko

Ne :)

Další odpovědi
chucky

Martina

quentos

Tomáš

Jahoda

Kristina

anetadela1

Martina 🙂

HerbiG

Robin :)

Tata

Jistě, já jsem Jindra a sem táta. Syn zatím dítě nemá, ale až ho bude mít, tak se budu podepisovat děda(v počítači deda), ale Jindra budu pořád.

Glladdiator

Jmenují se Jiříček. Hele jestli se potřebuješ seznamit tak doporučují www.stesti.cz Hlavně si pak pamatuj že se zaregistruješ:-)

dagry

Dana 🙂 a blondýna jsem taky

deny555

Zdenek

afro.minerva

Veronika

anonym

Mil,,

Džanička

Jana

fortin

Souhlasím s většinou nastolených otázek. Vyjadřuji souhlas s pravdou.
S postupem řešení a odpovědí také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit dá. Jsem s těmito texty srozuměn a uspokojují mě. Některé texty mě ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká i odpovědí. S mnoha řešeními pak musím nesouhlasit, to se týká i otázek, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co jsem dosud nečetl jsem spokojen a souhlasím.

lejla37

Lenka Šedá

Gabilka

Gabriela