TLW

Prozradí mi někdo, kolik v průměru stojí vysoká škola? 🙂 Děkuji za odpovědi.

Vysoká škola

Nejlepší odpověď
Valky

Záleží na tom, jestli chcete jít na soukromou, na některých stojí semestr i 80 tis… jinak klasika – nájem, jídlo… nájem na koleji je asi 2–3 tis, a jídlo tak 2 tis.. pokud jíte normálně..

Další odpovědi
chudst

Zalezi, jakou mate na mysli. Normalni nestoji „nic“ – jen si platite ubytovani, stravu a skripta.

Soukroma zalezi jaka, vetsinou se cena za semestr pohybuje mezi 20–30 tisici.

tom004

Jak je to nyní,si nedovolím odhadnout,ale za nás,to bylo ještě školství „zadarmo“,přišla tak na 50 000.Takže podle toho soudím,že dnes to bude pěkný balík. :)

Kanovka

mě vysoká v českých budějovicích stojí kolem 4700,– kč měsíčně, zahrnuto kolejné (2050,– menza 350,– – pouze obědy, cestovné 500,–, dále svačiny a pití, nějaké ty učebnice, a tak) prostě mám 4700 měsíčně a na ten rok to vyjde akorád, když se to pak sečte, dostává se ještě ubytovací stipendium, asi 550 měsíčně, jinak ve škole jsem od pondělí do čtvrtka