Dominikt25

Proxy is detected

Když sem hral jednu hru jmenem Minecraft tak sem se chtěl připojit na server a napsaloto tohle :Proxy is Detected.(maybe error please recconect router) router sem resetoval nepomohlo s jednim 23 klukem sme se dívali do nastavení internetu taky to nepomohlo možna už to min tu chybu hazí takže prosím o radu a Proxy nepoužívam takže nevim co je :(

Odpovědi
cochee

Transparentní proxyserver ale může používat tvůj ISP. Kontaktuj jej, zda by tě nemohl pustit na net mimo proxy, já třeba dostal od svého ISP pevnou IP adresu, naše proxy se ale stejně bude zanedlouho rušit.