kuceratt

Provozuji klubovnu se stolnimi hrami a radi bychom zde meli tocene pivo, co je treba splnit pro legalni komercni provoz?

Pivo bych rád prodával zákazníkům.

Nejlepší odpověď
anonym

Dnes se to dělá tak, že se do „jako klubu“ vezme sud, pivo se točí, pije, ale neplatí! Samozřejmě že jako. Po vypití několika piv dáš „příspěvek“ na chod klubu!

Další odpovědi
iceT

A chceš to pivo prodávat?Pokud ano,tak to bude chtít pravděpodobně vyjádření a povolení hygienické stanice + další lítání ani nevím kde všude.
Pokud si chcete točit pivo jen pro sebe,tak stačí bečka,pípa a chladící zařízení.Na bečku se pak složíte společnými silami.

anonym

Žl nebo koncesi,povlení hyg,stanice.
Taky záchodky.

briketka10

Myslím, že by bylo moudřejší nepřihlašovat klub
k žádnému komerčnímu provozu, protože se tím
vyhnete případným kontrolám všech úřadů.
Ale záleží také na tom, kde ta klubovna je, jestli
ve Vašem domě, nebo v pronájmu.