jirka F

Provozuje se u nás ještě někde tkalcovství?

Jestli to už zaniklo úplně nebo ještě někde nějaké tkalcovské dílny jsou

Nejlepší odpověď
redy

Výsledky hledání
Tkalcovna Kubák Strmilov, k.s.
Zabýváme se výrobou přikrývek, ponč či bavlněných kabel. Nabízíme … snování, tkaní, soukání a zpracování vlny. Zajišťujeme … také ruční tkalcovské …
tkalcovna.cz/

Jindřichův HradecZobrazit na mapě

Zdroj: Jsem to vycucla z seznam.cz

Další odpovědi
Drap

Existuje celá řada soukromých tkalců. živnostníků. A všechny textilky a výrobci tkaninv republice provozují tkalcovství.