:))*

Provozování silniční nákladní přepravy…Co musím splňovat?

Co vše musím splňovat, pokud budu chtít začít provozovat silniční nákladní přepravu. (Jak po stránce odborné, tak po stránce finanční)

Nejlepší odpověď
charliesheep

Potřebuješ živnostenský list-praxe v řízení 5 let,koncesi,vo­zidlo,finanční zajištění do začátku-provozní náklady potáhneš chvíli sám,splatnost faktur bývá kolem 30.dnů,pokud si vytěžování hodláš zajištˇovat sám tak pozor na neplatiče,dobrá je spolupráce se zavedenou logistickou firmou.Veškeré informace lze získat i na každém Úřadu práce.

Další odpovědi
cukrar

Podle velikosti dopravy, kauce za auta, osobně bych doporučil návštěvu živnostenského úřadu, kde Vám dají podrobný seznam..