Hadej

Je provozování nočního klubu trestný čin?

Dobrý den. Je provozování nočního klubu -(bordelu) trestný čin, nebo ne, a jak to asi dělají ti majitelé klubů, které ještě nezavřeli, jsou tam úplatky atd.? Kuplířství je trestný čin, když si třeba beru od placené společnice zisk za její poskytnutou službu 50% společnice a 50% majitel podniku, to je trestný čin? Je možné ho obejít tak, že bych pouze brál nájemné za poskytnutý pokoj slečně a ostatní vydělané peníze by si společnice nechávala, za to by mě nezavřeli?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš na to živnost a nepřekročíš hranu zákona, tak to trestný čin neni a vše je legální podnikání. Zkrátka kdo se vyzná, tak mu nic nehrozí.

Další odpovědi
štamgast

Pokud to děláš legálně, tak ne.

střevo

ty vole seš blbej ?
hlavně pouč tvý ukrajinky co maj kecat dyž příde ňáká kontrola 🙂
a proč se ptáš teď, když to už štvrt století frčí ?
jo při každým podnikání si nejdřív zjisti jak se to dělá 🙂

lexx

pravděpodobně podnik sexuální útěchy návštěvujou místní policajti ve službě a majitel je v klidu, business is business

Hadej

A jaké živnostenské oprávnění se na to stahuje?