Pokročilý

Provozovali jste někdy sex na veřejnosti?

Co si o tom myslíte? Líbilo se vám to? Zopakovali byste si to? Na jakých místech se vám to nejvíce líbilo? Máte někdo nějaké zkušenosti, které by bylo dobré vědět a čemu bychom se měli raději vyhnout před tím než to vyzkoušíme? Zkušenosti či rady? Tipy nějakých míst? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pokud tě to láká, může to být zajímavá změna, akorát se musíš vyvarovat toho, aby tvé chování nebylo kvalifikováno jako výtržnictví, či ohrožování mravní výchovy. Totéž platí i pro partnerku ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Jé je... ano. Líbilo se mi to. A taky se to líbilo přihlíživším pánům. Jelikož jsem v té době netušila, že potřebuji brýle na dálku, přišlo mi, že jsou daleko a nemohou mne vidět. Viděli. S brýlemi bych je taky viděla.
Nepříjemné mi to bylo jedinkrát, kdy se k nám náhle pán chtěl přidat. Naštěstí si to dal rozmluvit po dobrém.
Rady? Dbejte na bezpečnost. Kondom a taky to, aby vás v nejlepším nevyrušilo pár dalších zájemců.

Bronzový

Nejlepší je vybrat místo, kde nejsou určitě deti a nemělo by to být veřejné prostranství... Policie to kvalifikuji podle toho, jak je to pohoršující pro veřejnost, případně škodlivé pro veřejnost.
Je třeba si ale uvědomit, že intimní věci by měli zůstat intimní, v ostatních lidech to může vyvolávat negativní myšlenky.

Jinak já osobně jsem si to rozdal s přítelkyní, když jsme byli diskotéce.
Akt se odehrál na pohovce a bylo to zajímavé. :-)

Můj dobrý kamarád má zase zkušenost ze hřbitova, kde si to rozdali na hrobě nějaké rodiny. Je to ale z vyprávění.

Pokročilý

Je to určitě změna,než pořád v posteli.Ale určitě by mi vadilo kdyby nás okukovali jiní lidé.Nejhezčí to bylo pro mě i mého přítele v přírodě,ale bacha na klíštata.-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.