Nikča

Provoz na dálnici v CZ a Rakousku – jaká jsou pravidla?

Nemám žádné zkušenosti s jízdou na dálnici v ČR ani v Rakousku. Jaká jsou pravidla a jak se od sebe v těchto zemích liší? Na co si dát pozor?
Dálniční známky mám :)

Díky!

Nejlepší odpověď
luky.1986

Jako vazne se clovek s ridicskym prukazem pta na uplne zakladni vec? Dodrzuj rychlost, bezpecnou vzdalenost, jezdi v pravem pruhu, ano ne v prostrednim, pouzivej blinkry pri zmene smerj..A hlavne se prosim neotacej kdyz prejedes odbocku.. Sjed na dalsim exitu:)))

Další odpovědi
Kryšpín

Na tvrdou nekompromisní rakouskou policii, při porušení pravidel