Avatar uživatele
Damiana

Provokujete někdy záměrně?

Co vás k tomu vede a jak to nejčastěji vypadá (a dopadá)?
Doplňuji:
Zajímavé reakce!
Teď mi došly palce ⇒ poděkuji vám po půlnoci. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, iceT, VampGirl, fablen, Drap, Illines, veruska, anonym před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Nesnáším provokace,které se týkají hádek,nemám to ráda. Nejsem člověk,který rád provokuje.
Ale takové erotické provokace…:-)) Jako žena jsem si samozřejmě ráda před manželem zaprovokovala…a kdo né,že?:-)
Ale také provokuji ráda děti k blbinám,smíchu a­pod..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dost často, Vedou mě k tomu srandičky a humor. Většinou to dopadne dost špatně – pro mne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Provokuji manžela a jak to vypadá neřeknu a jak to dopadá to už vůbec neřeknu :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není provokace jako provokace. Záměrnou a cílovou provokaci nevykonávám,ale jak píše Drap,tak i s tím souhlasím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Ne, nedělám to, protože vím, jak to štve mě, když mě někdo provokuje. :) Ale občas se s kamarádkou jenom tak trochu z legrace popichujeme, až dojde třeba i na pár ran. :D Ale všechno jenom tak ze srandy. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ne, ne. Nedělám to, co nemám sama ráda.
A provokace k tomu patří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, ak to má význam.
napríklad rozprúdiť diskusiu. ak chcem zistiť určitý názor. Zvykla som si tento spôsob pri našich pracovných poradách, ak riešenie začalo viaznuť, vyprovokovala som diskusiu a ajhľa, riešenie ležalo celú dobu pred nami, alebo aspoň naznačilo cestu a smer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já jen, když si hraju se zvířaty a to je šrumec, ale k rozpáraným závěsům ještě nedošlo, jen provokuju kocoura třeba smetákem a hadrem, psa, když na něj volám kšíc a čiči, nebo vem si ho šupáka, kousni cikána 🙂
s lidmi se nepouštím do konfliktu ráda, nedělá mi to dobře, kdo má jiný názor než já, ať si ho má a nechá, neberu mu ho, na svém já si budu stát a on se svým ať si odejde, nebudu se s ním hádat natož ho provokovat..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Ráda provokuji v na diskusi Rodina.cz Chodí tam většinou ženy, které přemýšlejí úplně jinak než já. Má diskuse Jste bordelářky? Byla diskuzí dne, byly tam samé máminky v naklizených domovech bez jedinné bakterie. A na mě by nejradši poslaly sociálku.

Pak jsem založila diskusi o trapné větě některých rodičů „nebreč , nebo ti dám na zadek aby jsi měla proč“ – tuto větu všechny diskutující samozřejmě používají a rádi svím dětem říkají a já byla jediná , které tato věta připadá nelogická a trapná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Damiano, sama víte, že někdy je provokace nutným způsobem komunikace. Celý život jsem měla potěšení pracovat s lidmi. Někdy šlo řešit situaci v pohodě, jindy se musel hledat jiný způsob.
Pokud jde o partnerské provokace, tak ty asi zná také každý a každý si je vyzkoušel. Někdy jsou zábavné, někdy ne, a výsledek tomu odpovídá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Ne, proč ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichalN

no jejda 🙂 moje oblíbená činnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Záměrně ne, ale někdy se mi nechtě podaří věc 🙂
dcera provokuje ráda a i když já se nejdřív bráním tak legrace má nakonec navrch, stříkáme po sobě vodu, ohrožujeme se zubní pastou, přetlačujeme se v uličce kuchyně, když držím nějaký hrnek tak mě lechtá abych to vylila…já mám zas ráda jak zavýskne když se připlížím po čtyřech jako pes, nebo číhám za dveřmi když přichází domů. Hry na pejska nám zůstaly z jejího dětství, kdy zalezla pod stůl a nechtěla se mnou mluvit. Musela jsem tam po čtyřech jako pejsek, protože s ním se bavila, chytila mě jednou rukou kolem krku a řekla že mi dá něco k jídlu. Vlastně za jiným účelem než druhého rozesmát nebo prolomit zamrzlou komunikaci se neprovokujeme ani jedna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek