Nika

Provize Realitnímu makléři

chceme si pronajmout byt a ozval se nám realitní makléř, berou si nějakou provizi. Prosím, nevíte kolik to je?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já mám pár dní starou zkušenost – dva měsíční nájmy + ještě kauci pronajímateli ve výši jednoho měsíčního nájmu, kterou pak dostanete zpátky.

Iliines, pozor na to, co píšete:-), já se stejným názorem (že raději hledám bez realitky,protože s tím mám lepší a levnější zkušenost a realitka je pro mě poslední možnost) kdysi u podobné otázky tady na Odpovědích narazila 🙂

Další odpovědi
anonym

Rada-hledejte na vlastni pest-a smlouva o pronajmu u advokata.

Earl Sin

Co mám zkušenosti já, tak to byl jeden měsíční nájem…

anonym

Popelko,reknete mi k tomu neco-mne to uteklo,ale ja myslim ze mimo realitku to jde take.