jantar

Provident chce abych napsal Čestné prohlášení, že si nejsem vědom, že bych si bral půjčku od nich, ale smlouvu nemaj.

Odpovědi
Ježour

„Máňa říkala, že to není směroplatný“

🙂 ja myslim, pokud nemaji smlouvu, tak jsou nahrany a neni treba ani podepisovat nejake cestne prohlaseni. Ikdyz, pokud by na tom trvali, tak na takovem prohlaseni nemuze byt nic spatneho. Radim ale s cimkoliv u Providentu postupovat s maximalni opatrnosti.

Deter

Podobné praktiky používá BSA. Zasílá hromadně do firem podobnou žádost o čestné prohlášení, že se v dané firmě nepoužívá nelegální software. Právníci radí takovouto výzvu s klidem zmuchlat a vyhodit do koše, nemá žádnou právní hodnotu. Pokud jste si jist, že jste s Providentem neměl nikdy nic společného, zůstaňte v klidu a zprávu ignorujte.