hippeace

Prověřený internetový server pro zpacování MO?

Mám koupené už dvě knížky české literatury (lit. v kostce a Odmaturuj z lit.) a zaráží mne že ani v jedné neni zmínka o tom že Čapek byl pátečník a scházel se s prezidentem což si myslím je důležitá informace proto hledám nějaký server na netu kde jsou pravdivé informace o autorech a hlavně detajlnější než jen:"narodil se.. studoval… má ten a ten doktorát , napsal.. "
PS: nemám na to utrácet za další knížky které mi budou na h.. no na dvě věci :)

Odpovědi
arygnoc

nemám na to utrácet za další knížky které mi budou na h.. no na dvě věci

tak chcete tie informácie, alebo nie?