Zlatý

Provádíte někdo detoxikaci organismu? Pravidelně, občas nebo se jen chystáte nebo na to kašlete?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

i to je detoxikace ne? Každej den se pořádně vys...u :D:D
Takže ano, stolici mám pravidelnou.

Další odpovědi:

Zlatý

Bohužel detoxikace organismu mně pravděpodobně čeká zítra.Za chvilku musím jít do restaurace ,,něco vyřídit''.V zásobě už mám dostatek minerálních vod.:-)

jak byses chtěla jinak detoxikovat? já se snažím pít různé čaje a jinak to nechávám na přírodě

Stříbrný

Na jaře pravidelně.

Pokročilý

Ahoj, detoxikace dle čínského pentagramu (tedy znalostí až 5000 let starých) je nejlépe dětat v tomto období - na podzim jsou aktivní plíce a tlusté střevo, tedy je nutné je dobře pročistit. V tlustém střevě se nachází až 80% imunity našeho těla, střádají se tu veškeré mykotoxiny, endotoxiny a jiné jedy, které mohou způsobovat různé kožní potíže jako jsou ekzémy, lupénka, také alergie, astma, atd.
Detoxikace je určitě potřeba. Jak často? Dle mne 1x za rok určitě. Nejenže se budete cítít dobře, ale také vitamíny a živiny z potravy se budou lépe vstřebávat, také se předchází civilizačním chorobám (viz rakovina tl. střeva)
Jako konzultant české firmy OKG, Vám mohu doporučit produkt OKG Factor Base, který náš organismus detoxikuje, vyvazuje a odvádí již zmíněné toxiny a jedy ze střev. Posiluje imunitu. (maca.lvz@seznam.cz)

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.