ReHu

Provádíte někdo detoxikaci organismu? Pravidelně, občas nebo se jen chystáte nebo na to kašlete?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

i to je detoxikace ne? Každej den se pořádně vys…u :D:D
Takže ano, stolici mám pravidelnou.

Další odpovědi
ten který je

Bohužel detoxikace organismu mně pravděpodobně čeká zítra.Za chvilku musím jít do restaurace ,,něco vyřídit''.V zásobě už mám dostatek minerálních vod.:-)

anonym

jak byses chtěla jinak detoxikovat? já se snažím pít různé čaje a jinak to nechávám na přírodě

Michal

Na jaře pravidelně.

MacaM

Ahoj, detoxikace dle čínského pentagramu (tedy znalostí až 5000 let starých) je nejlépe dětat v tomto období – na podzim jsou aktivní plíce a tlusté střevo, tedy je nutné je dobře pročistit. V tlustém střevě se nachází až 80% imunity našeho těla, střádají se tu veškeré mykotoxiny, endotoxiny a jiné jedy, které mohou způsobovat různé kožní potíže jako jsou ekzémy, lupénka, také alergie, astma, atd.
Detoxikace je určitě potřeba. Jak často? Dle mne 1× za rok určitě. Nejenže se budete cítít dobře, ale také vitamíny a živiny z potravy se budou lépe vstřebávat, také se předchází civilizačním chorobám (viz rakovina tl. střeva)
Jako konzultant české firmy OKG, Vám mohu doporučit produkt OKG Factor Base, který náš organismus detoxikuje, vyvazuje a odvádí již zmíněné toxiny a jedy ze střev. Posiluje imunitu. (maca.lvz@seznam.cz)

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou