Avatar uživatele
ReHu

Provádíte někdo detoxikaci organismu? Pravidelně, občas nebo se jen chystáte nebo na to kašlete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 4926 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

i to je detoxikace ne? Každej den se pořádně vys…u :D:D
Takže ano, stolici mám pravidelnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Bohužel detoxikace organismu mně pravděpodobně čeká zítra.Za chvilku musím jít do restaurace ,,něco vyřídit''.V zásobě už mám dostatek minerálních vod.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jak byses chtěla jinak detoxikovat? já se snažím pít různé čaje a jinak to nechávám na přírodě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Na jaře pravidelně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Ahoj, detoxikace dle čínského pentagramu (tedy znalostí až 5000 let starých) je nejlépe dětat v tomto období – na podzim jsou aktivní plíce a tlusté střevo, tedy je nutné je dobře pročistit. V tlustém střevě se nachází až 80% imunity našeho těla, střádají se tu veškeré mykotoxiny, endotoxiny a jiné jedy, které mohou způsobovat různé kožní potíže jako jsou ekzémy, lupénka, také alergie, astma, atd.
Detoxikace je určitě potřeba. Jak často? Dle mne 1× za rok určitě. Nejenže se budete cítít dobře, ale také vitamíny a živiny z potravy se budou lépe vstřebávat, také se předchází civilizačním chorobám (viz rakovina tl. střeva)
Jako konzultant české firmy OKG, Vám mohu doporučit produkt OKG Factor Base, který náš organismus detoxikuje, vyvazuje a odvádí již zmíněné toxiny a jedy ze střev. Posiluje imunitu. (maca.lvz@seznam.cz)

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek