Rozamunda

provádí se v pornu opravdový incest nebo to jsou většinou herci ?

Odpovědi
zjentek

k natáčení se sepíšou smlouvy s aktérama, kteří to pak za peníze natočí. Když se producentovi podaří koupit si k natáčení celou rodinu napříč generacemi, je to incest jako prase, i když třeba incest zrovna netočej ,)

Krakis

Máš na mysli pohlavní styk nebo incest jako takový? (pohl.styk v rodině)
V pornu normálně souloží a říká se jim pornoherci…
Doplňuji:
A incest jako takový je trestný,takže by filmaři asi dost riskovali......