Fidel

„Provádění serveru selhalo.“ Co to znamená?

Chtěl jsem si pustit jednu písničku a objevila se tato hláška. Když jsem to zkusil opakovaně, tak to šlo bez problému.
Doplňuji:
písnička je uložena na Céčku, takže to vypadá na nějaký virus…

Nejlepší odpověď
bolak

Prostě mezi tvým počítačem a serverem ze kterého spouštíš písničku bylo přerušeno spojení.

Buď vypadl signál u tvého provozovatele nebo u serveru a nebo můžeš mít v PC nějakého vira (spyware, malware).

Každopádně bych to projel nějakým antivirovým prográmkem abys předešel něčemu horšímu než je výpadek spojení.

PS: Pokud by se ti to začalo dít trvale, zvol tento postup:
Otevři příkazový řádek a napiš tyto dva příkazy:
regsvr32 jscript.dll
regsvr32 vbscript.dll

Ale pokud se ti to prozatím neděje, tak nic nečiň :) je jedno takové pravidlo co se týče windows, které říká že pokud vše funguje, nehrab se v tom.