jjj123456789

Protrhla se Panně Marii při porodu pnenská blána?

Odpovědi
Lamalam

Pokud nerodila císařským řezem, pak asi ano.

Conchus

Taky nesmíte všemu věřit. To je fikce použitá k tomu, aby byl Mesiáš odlišitelný od ostatní populace.

Agneta

Největší sranda je ale to „početí“…souložila přece s jejím mužem Josefem, ale církev to zakazuje tvrdit, protože „to měl být duch svatý“…a né Josef :D

anonym

Ne,protože měla astrální tělo – ano,protože měla i fyzické tělo,dvojsmysl.
Doplňuji:
Marii znásilnil římský voják,zcela spontánně snad podmíněný pudem sexu,jakožto boží stvoření (čistá špína a špinavá čistota tehdejší doby) a porodila bastarda(neman­želské dítě – to byla ve středověku hanba),Josef si ji vzal k sobě za a sehrál roli otčíma,aby ji ti židovští fanatici neukamenovali za živa.