ursus

Proti komu bojuje hrdina v seriálu Knight Rider?

David Hasselhof se svým super autem v seriálu Knight Rider prý bojuje proti zločincům. Ale proti jakým? Docela by mě to zajímalo, ať vím, jestli se na to mám dívat. Jestli bojuje proti obyčejným zločincům jako jsou únosci, pašeráci nebo lupiči bank nebo jsou to nějací nepřátelé Ameriky jako teroristé, komunisté, mafiáni, drogové kartely nebo různí padouši, co chtějí ovládnout svět nebo vyvolat 3. světovou válku? SLedovali jste tento seriál?

Odpovědi
iceT

Michael Long byl původně policajt, kterého postřelili a kulka mu zničila tvář. Organizace, pro kterou pak pracoval, ho našla někde na poušti, dala mu novou tvář, jméno i poslání a tak se Long stal Knightem.
Bojovali proti všem, kdož jiným činili bezpráví, akorát zločinci nebyli tak megalomanští jako dnes.

Danina65

Ber to tak, že bojuje proti zlu.Dříve to byli draci, teď se nám to nějak přetransformo­valo, no.