Avatar uživatele
Meffinka

Prostím o radu.

Někdy mě jentak začalo píchat do levé části hrudníku, někdy jsem se kvůli tomu nemohla pořádně nadechnout ani vydechnout a nemohla jsem se prudce hýbat-to trvalo vždy jenom chvíli. Teď mám větší problém, myslím že je to srdce. Posledních pár dní mě u srdce píchá častěji-třeba až třikrát denně.před deseti lety jsem byla v nemocnici kvůli nehodě asi měsíc a nevím, jestli to má na to vliv. Docela dost se bojím. děkuju moc za odpovědi.
Doplňuji:
mě je právě jen 16 let a nevíte jestli se něco pozná přes ultrazvuk?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, karbo před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Musíš se nadýchnout a nejde to. tak se nadechuješ po troškách na několikrát, že?
Stejně i tak to píchá, ale ne tolik.
Může to být skříplý nerv. Mě to taky dělá.
Ale jinak rada jako kdykoli jindy-lékař.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cullinda

Asi by bylo lepší zajít k lékaři.Pokud jste po nehodě, nikdy si nemůžete být jistá zda to má souvislost nebo ne..
Nechci strašit, může to být třeba jen tlakem a jeho kolísáním, ale v tomhle je lepší mít jistotu od lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
karbo

Já se přidám k předešlím odpovědím.Většinou píchání nezpůsobuje srdce,ale páteř a souvisí to i s dýcháním.Pokud je váš tep mezy 60–80 údery za minutu a je pravidelný,myslím že se nemusíte bát.Každopádně nedáte nic za to,když si zajdete do nemocnice,na počkání vám udělají EKG a ECHO a budete mít jistotu a nebudete se zbytečně obávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Ptát se zde je k ničemu.Jsou prázdniny,tak se domluv s mamkou a zajděte k obvodní doktorce.Ta tě vyšetří a nasměruje k dalším lékařům.To,že ti není dobře řekni rodičům tady ti nikdo nepomůže.Hlavu vzhůru.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek