Prospívá častá a dlouhá jízda na koni prostatě, či jí to naopak kvůli otřesům a tlaku na ní nesvědčí?

Zajímat by to mohlo třeba lidi, kteří mají rakovinu prostaty v rodině či jiné urologické potíže?

Odpovědi
yuko

To byste museli mit vysledky nejakeho pruzkumu lidi, kteri jezdi denne na kole, na koni, ridicu z povolani atp. Takze tu asi zase plati, vseho s mirou. Nebo vseho moc skodi. Ale to bychom nemohli ani pracovat, protoze nekdo celou smenu chodi, nekdo stoji, nekdo sedi…Nejlepe – stridat.

Prostatě nesvědčí chlad, dlouhé sezení bez pohybu, nárazy a mechanické podráždění rozkroku. Jízdy na kole, na koni a nárazy do rozkroku při krossových sportech poškozují tkáň prostaty, problémy se pak projevují dříve a intenzivněji.

Aerobní sporty spojené se zvýšením cirkulace krve v pánvi, jako je běh, plavání či chůze v měkkém terénu s nerovnoměrným výškovým profilem prostatě velmi svědčí.

Zdroj: http://www.an­drocare.cz/sex-06.html

da ny

Prima vtípek… ;)
Prostatě prospívá zinek (ne Prostel. ne Selzk. Zn nemá být podáván v produktu společně s Mg či selenem = bez účinnosti)..