Anonym01

Prospěšné práce

Chtěl bych se zeptat, když někdo dostane 300 hodin maximum (student), nejvíc, co to jde, jde nějak zmírnit trest nebo úplně se tomu vyhnout? 300 je fakt moc. Já jen jestli je nějaké východisko.

Odpovědi
Drap

Pokud jsi dostal 300 hodin, tak jsi si je nějak zasloužil. Pochybuji, že tby ti odvolání pomohlo. Je jen jediná možnost, jak se odpracování vyhnout a to je : jít si to odsedět. Můžeš si vybrat. Volba je na tobě.

novinář

odvolat se