bestanswer

Prošlý OP u přijímací zkoušky.

Mohl by nastat problém s prošlým občanským průkazem u přijimací zkoušky na VŠ?(konkrétně Mendelova Univerzita)

Popřípadě dostanu nějakou věc na prokázání totožnosti do doby než mi bude vystaven nový OP ?

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, problém by nastat mohl, pokud by si toho někdo všiml (což si asi v tomto případě pravděpodobně nikdo nevšimne). Pokud máš pas, ten by mohl být jako náhrada dostačující (i když tam pro změnu není bydliště). Jinak na úřadě ti dají ihned provizorní doklad, na kterém není fotka (tak že to uznávají taky jen někde – třeba na poště ti na takové potvrzení poštu nevydají, ale policista to třeba akceptuje).