Pokročilý

Prosimvás pošlete mi odkaz, co si mám stáhnout ma odvirování počítače? Antivirů je tolik...

Mooc děkuji za rady ale ted mam problem, že sem si stáhl Avast, on se mě zeptal jestli chci zabezpečit firefox nebo tak něco - a ted se přes firefox ani google nemůžu dostat na většinu webů. Dostanu se jedině na Youtube a jiný známý stránky ale sem na Odpovědi jsem se musel dostat přes Operu. Poradte prosim děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na odvirování?
To je nejlepší reinstal.
Kde jsi co stahoval,na jaký stránky chodíš,že máš zavirovanej pc?
Možností jak odvirovat počítač je hned několik. Která možnost bude pro Vás nejvhodnější, závisí na více faktorech: Typu škodlivého kódu v operačním systému. Podle vybavení, které máte k dispozici. Jakým způsobem počítač používáte. (Uživatel, který má data zálohována a nemá v PC nainstalováno a k obrazu svému nataveno velké množství programů, si může dovolit například ihned operační systém reinstalovat a nikoliv zachraňovat.)
http://www.servispckupka.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Ja pouzivam overenou Aviru. Je free a najde defacto vsechno, narozdil od Avastu, AVG a jineho softwaru, ktery se tvari jako antivir, ale pritom houby. NOD32 taky neni, co byval, a znacne zaostava. Kaspersky neni zadarmo.

Jak rikam, "Avira Free Antivirus" je nejlepsi volba na odvirovani PC. Nejlepsi na odvirovani je ale zaloha dulezitych souboru, format disku a reinstall (jak pise Jugar). Tim mas jistotu, ze mas PC cisty (pokud jsi nenatahl do zalohy primo vir, coz je malo pravdepodobne).

Ja osobne nemam antivirus zadny, zbytecne zatezuje pc, otravuje s aktualizacema, blokuje programy. Pokud clovek vi, na co klika, tak je antivir jen zatez.

//edit
Nikdo tady ti neporadil, abys stahl Avast. Pokud by nekdo poradil, tak o antivirech nic nevi a jeho rady jsou k nicemu. V nastaveni nekde bude volba vratit to zpatky, doporucil bych ale odinstalaci.

Diskuze k otázce

Pokročilý

dgfdgf

Muffz já jsem ten Avast stáhl předtim než jsem si přečetl vaše doporučení. Děkuji za rady.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.