michaelt

Prosimco delat v pripade ze na mne byla podana exekuce v me nepritomnosti nebot ziji trvale v zahranici.

Exekuce byla podana pred 2 lety bez meho vedomi a nemohl jsem se dostavit k soudu nebot trvale ziji v zahranici a nebyl sem informovan o exekuci az nyni.

Nejlepší odpověď
Drap

Buď zaplatit, nebo se odvolat k soudu, který rozhodnutí vydal. Bohužel, bez zaplacení zřejmě neuspějete ani tam.

Další odpovědi
Michal Kole

Dokázat soudu, že jste byl v zahraničí, datové schránky tuším tehdy nebyli, tudíž jste se o exekuci nemohl dozvědět a adekvátně ji řešit.

anonym

Kdyz odchazite do jine zeme , jste povinnen nahlasit novou adresu. Nepomuze vam nic.
Nemuzou vas hledat , nebo cekat , az se vratite a jestli vubec. -iv-