Prosím, znáte odpověď?

Dobrý den Vám všem, tato otázka bude znít hodně fádně a snad mi někdo odpoví.
Jsem 18nácti letá již pracující Slečna. Skoro měsíc chodím se svým přítelem. Nemohu brát antikoncepci z důvodu že jsem již při těle"178,90kg" a nechci zase břibrat atd. Měsíc sním spím i několikrát za sebou. dává si pozor ale moje menstruace je již druhý den zpozděná možná zbytečně plaším ale je možná abych byla těhotná plus. Kolik stojí mini a interupce děkuji ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nakupte si v lékárně těhotenské testy a kontrolujte to do doby, kdy se menstruace dostaví. Pokud nebudete těhotná už teď, nechejte si aspoň objednat pesary (barierová ochrana pro ženu) nebo jemu kupte prezervativy (ultra thin - nebude se vymlouvat, že v nich nemá cit, jsou opravdu hodně tenké). Pokud takhle budete pokračovat, otěhotníte...dříve či později. Je otázkou, jestli to chcete. Plodné/neplodné dny nefungují na 100% (je to orientační), přerušovaná soulož také ne.. stačí jedna statečná spermie ve správnou dobu na správném místě.

Doplňuji:
Jak správně doplňuje hanulka11, po správně zvolené menstruaci se nepřibírá! Ano, má pravdu. Lékař Vám najde tu správnou.

Další odpovědi:

Zlatý

já bych tedy na interupci nešla -ale zde si přečti

http://www.kolik-stoji.cz/…

vím, že to nerada uslyšíš, ale ty bys měla brát antikoncepci a doktor ti ji "ušije na míru" ne po každé se tloustne

Pokročilý

Možnost tu je, takto na dálku těžko soudit, co je příčinou oddálení menstruace. Kuptes i těhotenský test. Každopádně pokud neužíváte ani kondom, tak riziko otěhotnění je celkem vysoké-stačí i malá kapka spermatu, jejíž únik nemusí být ani při partnerově orgasmu a nemusí jej vůbec postřehnout.
ˇHormonální antikoncepce v dnešní době již je takový výběr, že Vám doktor předepíše tu, po které nepřiberete. Případně druhou variantou je kondom. Interrupce je příliš drastický zásah do těla a může způsobit další problémy s otěhotněním. Jako forma antikoncepce je interrupce nevhodná. cena je různá od 3000 výše.

Zlatý

A co přítel - ten tě nechrání? Moc lehce se my muži z ochrany své partnerky vyvlékáme- vše necháváme rádi na ní, abychom měli skvělý zážitek.
Takže panáčka profackovat, sama začít s trochou váhy navíc něco dělat (upravit jídelníček apod.)a zajít k lékaři.
Mimochodem - ne každá žena po antikoncepci nabere váhu.
A k přerušení těhotenství - to je otázka zda do něho jít, když jste dva plnoletí a a zřejmě finančně alespoň v základu zajištěni. I když bych řekl, že chlapec je ještě zatím nezodpovědný pokud partnerku nechrání. tak jestli ho hned nevyhodit za dveře.

Zbytečné se hned PLAŠIT, tedy nervovat. Menstruace se může někdy i o týdny opozdit oproti normálu, aniž by to mělo cokoli s těhotenstvím. Zároveň je zbytečné odkládat zjištění, jak se věci mají: V lékárně vám prodají jednorázový těhotenský test. Netušil jsem, že by se po hormonální antiko přibíralo (poznal jsem ženy, jež ji braly, a byly hubené). Nicméně jsou tu další řešení (jednorázový čípek před milováním; jednorázová postkoitální antiko, když se ví, že to nevyšlo s tím "pozorem"; prezervativ) aj. nejlépe se poradit s vaším gynekologem. Bylo by dobré, kdyby váš přítel byl ochoten používat prezervativ. (Říkám to jako muž, který nemá rád "pláštěnku", dával si pozor, ale za dvacet let "pozorů" z toho dvakrát k nevědomému oplodnění došlo) Takže teď jít koupit ten těhotenský test (doma načůráte podle návodu a uvidíte). Cenu nepamatuji. Interupce stojí pár tisíc a je to koneckonců zásah do těla, takže stojí za to udělat víc preventivních opatření do budoucna!

Ano, je to možné :)

Diskuze k otázce

Zlatý

Pájo

Myslel jsem samozřejmě vhodnou antikoncepci, ne menstruaci!. Tak moc jsem Vám ji přál.
Antikoncepčních přípravků je celá řada, můžete se podívat na tento příspěvek a to zdaleka neuvádím všechny, ale jen ty nejčastější.

http://www.odpovedi.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.