zdeny

Prosím zkušenější a odborníky přes psaní na PC

Když napíšu text omylem velkým písmem namísto malým – jde to nějak označit a předělat kliknutím na něco ? 🙂
Doplňuji:
No já právě myslel po použití CapsLocku

Nejlepší odpověď
Bumbes

ve Wordu to například dělám tak:

  • že si konkrétní text označím, nahoře v nabídce „Formát“ vyberu volbu „Velká písmena“ a tam se dá vybrat několik možností.
  • že si konkrétní text označím, v označeném rajonu pravým myšítkem vyvolám nabídku a v té vyberu volbu „Písmo“ a tam odfajfkuju „všechny velké“… zpátky to jde stejným způsobem, nefunguje to po použití CapsLocku

Doplňuji:
po použití CapsLocku funguje ta první možnost

Další odpovědi
anonym

jen doplním, řešení v OpenOffice Writeru je obdobné

Nabídka Formát → Změnit velikost písma

Zde si vyberete způsob změny.