tinka20

Prosím jde v Mozille Thunderbird nastavit zvukové oznámení pošty nebo nějaké upozornění na příchozí poštu?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.Česílko v jakám programu mám tento soubor otevřít? A pro-pokaždéjinak-to mám nastavené,ale já myslele něco jako seznam pošták.

Odpovědi
anonym

Podívej se do nastavení nebo je doplněk https://addon­s.mozilla.org/en-us/thunderbir­d/addon/mailbox-alert/
Doplňuji:
Je to v prohlížeči Firefox, prostě klikni na stažení (download) a doplněk se instaluje, možná bude chtít restart prohlížeče. Jinak jsou prográmky do systray (spodní lišty), kde je po spuštění Pc a ukáže ti novou poštu, možnost i nastavení zvuku. http://www.zi­ve.cz/clanky/ke-stazeni-upozornovani-na-prichozi-postu/sc-3-a-149019/default.aspx

pokazdejinak

v menu – Nástroje – Možnosti – Obecné – Při příchodu nové zprávy – a zaškrtni si, co chceš, aby dělal :)
já mám zašrtnuté všechno a pokud mám Thunderbird spuštěný a přijde mi nová zpráva, cikne to a vpravo dole vyběhne bílý obdélníček s mini náhledem té zprávy – je to jen na chvilku

samozřejmě, pokud program neběží, žádné upozornění nevyskakuje – všechny zprávy si potom natáhne až po spuštění
Doplňuji:
když já nevím, co je seznam pošťák :)

já Thunderbird používám ráda a tohle upozornění mi stačí – můžeš si tam nastavit i vlastní zvuk – nějaký hlasitější třeba ;)

ale třeba v gmailu se dá myslím nastavit třeba sms upozornění… tak tohle thunderbird neumí – to musí zařídit poskytovatel mailu (to je ten seznam pošťák?)