Shuffle

Prosím zapojte se do mého výzkumu.

Budeme testovat ženy. Odpovídejte pouze např. 1A, 5B atd.

  1. Okouzlí Vás spíše: a) blondýna, b) bruneta, c) černovlasá, d) zrzka
  2. Vyberte 1 nejhezčí dívku ve Vašem životě (můžete to být kdokoli) je : a) blondýna,
  1. bruneta, c) černovláska, d) zrzka

3.Myslíte si že blondýny jsou hloupé? a) ano, b) ne

4.Kolik hloupých blondýn doopravdu znaté? a) 1–4, b) 5–8, c) 9–11, d) 12 a více

5.Vaše maminka je: a) blondýna, b) bruneta, c) černovlasá, d) zrzka

Nejlepší odpověď
Drap

1 A, B, C,D
2 A , B, C, D postupem času se mění i krásné dívky
3, Ano , ne Stejně blbá otázka jako kdyby jsi se pstale, jestli lidé co mají plochou nohu jsou hloupější
4, O – nelze odpovědět, nemám maminku.

Další odpovědi
poa.li

  1. b.
  2. b.
  3. nelze zobecňovat, takže a. i b.
  4. c.
  5. b.

Ale osobně preferuji spíše jiné ukazatele. Tyto spíše druhotně…

led

Drape, ďakujem za úplne presnú odpoveď. Konečne viem, aká žena sa vám páči :)