Miroslavst

Prosím zamyslete se a vysvětlete mi, jak se můžeme setkat?

Tam nahoře se spolu setkáme-myšleno duše zemřelých a tam k sobě tu cestu najdeme.

Kolikrát jste někoho hledali a stejně nenašli? Kolikrát jste si říkali, že s tím člověkem byste se chtěli setkat a stejně se vám to nedaří?
Vysvětlení je prosté, nyní nás žije přes 5 miliard, ztratili jste na dotyčného kontakt a využíváte spousty služeb (od facebooku přes pošťáka Ondru).

Pokud se všěichni jednou sejdeme tam nahoře, jak je možné, že tam se setkáme? Tam? Kde je ne přes 5 miliard „duší“, ale mnohem, mnohem víc. Tam se od počátku světa dostalo mnoho lidí-„duší“ a netroufám si ani odhadnout to číslo.

Když se tedy nesetkáme v pozemském životě, jak je možné, že tam nahoře ano?

Vysvětlíte mi, jak je možné, že někdo „odchází“ s dobrým pocitem, že tam nahoře najde a setká se s tím, s kým chtěl, když tam musí být tkz. narváno?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Jelikož Ti v nebi má být překrásně, zřejmě se Ti splní každé přání… Takže když si budeš přát se s někým vidět, přání se Ti vyplní 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Jsou i teorie o reinkarnaci tak zvané znovuzroení a narváno nebude.

led

Nie všetci budú „tam nahoře“, za mnou budete musieť „tam dole“, bude tam viacej miesta, chodí sa peši a na metle, dokonca je tam aj príjemné teplo…
„tam nahoře“ to je ako na diskotéke, tlačenica, burácajúci kľud a úctivosť…

poa.li

Myslím, že ti, kdo tohle říkají doufají v to, že se tam nahoře splní okamžitě jakákoliv představa, nebo přání. Nebudou se hledat… prostě se spojí to, co se spojit má..

quentos

To máš totéž jako při hledání životního partnera. Když jsem tu jednou utrousil vědecká fakta (135 životních partnerů na každého mezi cca 3 miliardami příslušníků opačného pohlaví), uživatelka Led výstižně podotkla, že tím pádem je nalezení partnera snad méně pravděpodobné než výhra ve sportce. Jediné možné vysvětlení tedy je, že „to tam nahoře nějak zařídí“ – a stejně tak to zařídí i při setkání duší po smrti.

asasin66

No podle mě žádná duše neexistuje, je to vlastně osobnost člověka takoví program který si během života vytváříme v mozku,je to něco jako program na hard disku v PC akorát o dost složitější,a po smrti nic není je to asi jako když se vybije baterie.