ballu

Prosím zachraňte mě

neznáte někdo film, kde je hl. hrdinou slepý promítač a malý chlapec? Prosííííííííí­ííííííím!!!

Nejlepší odpověď
briketka10

co si za děkuju koupí mohs mu dát paleček že..

Další odpovědi
bolak

Nějaký další informace by nebyly? Todle moch bejt klidně nějakej dokument český televize o životě Jardy Papeže.
Doplňuji:
A nebo možná Cinema Paradiso > http://www.csfd­.cz/film/8995-bio-raj/ :)

ballu

Je to ono mooooc díky!!!!!

ballu

jen to, že chlapec pak slepce zachrání z nějakého hořícího domu nebo tak něco, prosííííím musím na to přijít 😁

ballu

jen to, že chlapec pak slepce zachrání z nějakého hořícího domu nebo tak něco, prosííííím musím na to přijít 😁